Kontakt

Fundacja NA ZDROWIE Zwierzęta Ludziom Ludzie Zwierzętom

Zelczyna 217
32-051 Wielkie Drogi

tel. 736 875 045
fundacja@na-zdrowie.org.pl

Adoptuj kota

Adoptuj kota, zyskaj przyjaciela!!!

Dobrze znamy naszych podopiecznych:

  • Jeżeli masz już kota i chcesz „dokocić” swoją rodzinę – dobierzemy odpowiedniego towarzysza dla Twojego kota.
  • Jeżeli nie miałeś nigdy kota  – nauczymy Cię opieki nad kotem i pomożemy dopasować niezbędną wyprawkę.

 

NASZE ADOPCIAKI

  • FELCIA i TERESKA

    Dziewczynki urodzone w listopadzie 2019 roku, są zdrowe, odrobaczone, zaszczepione, czekają na sterylizacje. Czarno-biała TERESKA jest bardziej śmiała / odważna ale i szylkretowa FELCIA jest ciekawa świata. Uwielbiają przytulać się i być głaskane, leżeć na trawce w słonku, drzemać przytulone na drapaku – mruczą i szukają kontaktu z człowiekiem.

  • FILIPEK

Bardzo łagodny i spokojny kot, który dotąd żył na wolności ale przyszedł prosić o pomoc i opiekę do dokarmiającej go pani. Z uwagi na swoje doświadczenia jest bardzo nieufny do ludzi i bardzo boi się nieznanych osób…..to zmniejsza jego szanse na adopcje. Większość pragnie kota, który od razu wskakuje na kolana. FILIPEK po akceptacji, daje się głaskać, miziać a on w nagrodę mruczy i przymila się . Poszukiwany dom niewychodzący – blok, bez dzieci, psów, najchętniej z samotną osobą – będzie wspaniałym przyjacielem. Test na FELV pozytywny czyli nie może iść do domu z innym kotem ale został przeleczony interferonem kocim i jest w świetnej formie. 

 
 
  • BIAŁA

Biała – 2 letnia spokojna koteczka (z 5-cioma innymi kotami) została wyrzucona na ulicę po śmierci swojego opiekuna. Był to czas ulewnych deszczy. Koty siedziały pod balkonami, skulone, głodne i przerażone. 

Biała jest wystraszona, ale jak zaczyna się ją głaskać robi się spokojniejsza. Z tęsknotą wygląda przez okno.

Akceptuje inne koty. Może być adoptowana do domu wychodzącego.

 

  • PUMA I KSIĘŻNICZKA – czarne dziewczynki z białymi krawatkami.

Dziewczynki nadal czekają na swój wymarzony dom! Obecnie Puma ma rok a Księżniczka półtora roku. Koteczki są bardzo ze sobą zżyte, dlatego też szukamy dla nich jednego domu.

Zostały zabrane z bardzo złych warunków, gdzie stale były głodne i zaniedbane. Prawdopodobnie są siostrami z tych samych rodziców. 

Po tym co w swoim krótkim kocim życiu przeszły potrzebują czasu, żeby zaufać człowiekowi. Są oswojone, można je pogłaskać, lecz na widok ręki boją się. Z każdym dniem jest coraz lepiej. 

Koteczki są odrobaczone, wysterylizowane i zaszczepione.

Szukamy dla nich spokojnych, kochających domów, gdzie będą mogły zaufać człowiekowi i już nigdy nie będą się bały.

 

 

 

ADOPTUJ KOTA, ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS. 

tel. 736 875 045
e-mail: fundacja@na-zdrowie.org.pl